preloadingpreloadingpreloadingpreloadingpreloading
www.lnservis.cz > PARAPETY > VNITŘNÍ PARAPETY > Vnitřní parapety WERZALIT Exclusiv

K O N T A K T více zde

LN servis s.r.o.
Postoloprtská 2953, Louny
tel: +420 415 679 055
email: info@lnservis.cz
LN servis s.r.o. - specialista na venkovní a vnitřní parapety, stavební kování a veškeré doplňky pro výrobu a montáž všech oken a dveří.
TOPlist
Verze pro tisk I Mapa stránek

Vnitřní parapety WERZALIT Exclusiv

Vnitřní dřevěný parapet nejvyšší kvality WERZALIT je špičkový výrobek s příslušnými architektonickými požadavky. Fyzikálně technické parametry jsou přizpůsobené požadavkům stavebních firem (rozměrová stálost, vysoká odolnost proti vlhkosti, pevnost a odolnost ve stavbě, barevná škála k interiéru stavby včetně designu okna). Obsahuje více než dvojnásobek množství speciálních lepidel než běžné používané dřevotřískové desky.

Dekorativní plocha je tvořena 6-ti násobnou vrstvou Overlay, který obsahuje 100 % pryskyřice. Takto ošetřený povrch zajištuje vysokou odolnost proti případnému způsobení různých rýh.

Vysoká objemová hmotnost je zárukou vysoké pevnosti a tvarové stability. Má dokonalý design a v interiéru působí velmi luxusně.

Boční plochy parapetu doporučujeme ukončit zažehlovací páskou, nebo nátěrem. Parapet se vyrábí v různých šířkách a to od 100 do 450 mm a 500 mm profilu s dvojitým nosem. 

Na parapety WERZALIT je poskytována garance kvality 25 let.

Výhody:

  • Extrémní odolností vůči mechanickému poškození vysokým teplotám, vlhkosti, tlaku a všem v domácnosti používaným kyselinám a louhům
  • stabilizovaná barva dekoračního materiálu
  • ukázková jednoduchost zpracování

 

 

 Ceny pouze formou poptávky.

 

 

LN servis s.r.o. - idatabaze.czOkna - idatabaze.cz